Modern bir müşteri hizmeti anlayışı ile  Teknosan Otomasyon olarak , eğitilmiş ve motive edilmiş servis mühendisleri ve teknikerleri ile tesisinizdeki makinelerde oluşabilecek bir hasar durumunda bilgilendirmenize istinaden firmanıza en kısa zamanda servis hizmeti faaliyetini gerçekleştirir.

Garanti şartlarına uygun makinelerde servis ve bakım hizmeti firmamızın deneyimli servis elemanları tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Garanti kapsamı dışında kalan şartlarda ise uygun bir ücret karşılığı aynı hizmet verilmektedir.

Firmamız kendi ürün ailesinde bulunan Delta, Gefran , Leuze Electronic , Pizzato ve Frecon markalarına teknik servis hizmeti ve mekanik tamir bakım hizmeti sunmaktadır. Mekanik tamir bakım atölyemizle ürünlerinizde oluşan mekanik sorunlar anında giderilmektedir.

Ayrıca firmamız Delta PLC , Gefran PLC , Delta Ekran ve Servo ürünlerin yazılımı ve teknik destek hizmetini sunmaktadır.

Teknosan Otomasyon kendi ürün gruplarının yanısıra farklı marka ürünlere de son derece geniş çaplı çeşitli servis hizmetleri vermektedir.

Tüm servis hizmeti talepleriniz için ve yedek parça tedariği hususunda her zaman yardıma hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Teknosan Otomasyon Teknik Servis Ekibi

 

Teknik Servis Talepleri için

[email protected]

[email protected]

Teknik Servis Yöneticisi

0552 308 10 28