Firmamız geçmişten gelen 15 yıllık bilgi birikimin üzerine 2015 yılında genç ve dinamik kadrosu ile Endüstriyel Otomasyonda yenilikçi çözümler, katma değeri yüksek projeler ve yüksek performanslı makine otomasyonları sunmak üzere faaliyetlerine başlamıştır.

Firmamız  başta Plastik Sektörüne hizmet veren Plastik Ekstruder, Şişirme, PVC Mikser ve Dozajlama Sistemleri, Shredder gibi makinaların yanı sıra, Gıda, Paketleme, Ambalaj, Tekstil ve özel makine otomasyonu konularında  yenilikçi ve ilerici fikirler ile hizmet vermektedir.

Firmamız GEFRAN Türkiye, ELCO INDUSTRY  AUTOMATION Türkiye Distribütörlüğü ve DELTA İstanbul – Avrupa Yakası Yetkili Satış ve Çözüm Partnerliğini yapmaktadır.

TEKNOSAN olarak gelişmiş Satış ve Proje Uygulama bölümlerimiz ile malzeme satışı, satış sonrası destek, eğitim, programlama desteği, Pano imalatı gibi tüm konularda size en hızlı hizmeti sunmak üzere faaliyet göstermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Daima müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla cevap verebilen, beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sağlayarak onların başarılarına katkıda bulunma amacı güden bir kalite anlayışıyla hareket etmek.

Gerek proje uygulama çözümleri gerekse de alternatif ürün önerileri söz konusu olduğunda her zaman fiyat/performans oranını gözeterek etik bir anlayış sergilemeye özen göstermektir.

VİZYONUMUZ

Uluslararası rekabet pazarında sektörümüzün lideri olmak amacıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, Çalışan personelimize eğitimler vererek, bilinçli, kalifiye elemanlarla, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kalite seviyemizi sürekli arttırmaktır.